KONST / Litografier / Litografier 15263121
nr 1526 3121
Lennart Nyström
(f. 1944), Sverige
Litografier, 20 st, Signerad, 250-upplaga. Bladets mått: 28x20 cm, oramade lösa blad
Lennart Nyström, svensk målare född 1944.
måndag 6 mars 2023
kl 20:33:34